Projelerimizden Video Görüntüleri


Peyzaj Çalışmalarımız Fotoğraf Galerileri

 

İnşaat Faaliyetlerimiz Fotoğraf Galerileri

Hakkımızda
Yağmur Peyzaj İnşaat Proje ve Ticaret Limited Şirketi,  faaliyetine başlamış bulunduğu 1997 yılından itibaren, doğanın ve çevrenin korunması gerekliliğini bilerek Teknik ve İdari kadrosuyla tüm yenilikleri ve gelişen teknolojinin imkanlarını da kullanarak, deneyimlerini estetik güzelliği ile bezeyerek, peyzaj projeleri, ve uygulamaları, konularında faaliyetini sürdürmektedir.

Yağmur Peyzaj, faaliyet alanındaki yapmış bulunduğu tüm işlerinde önceliği kalite olarak benimsemiştir.

Yağmur Peyzaj, “İnsan en iyi hizmete layıktır” ilkesinden hareket ederek, kaliteden ödün vermeyerek, doyurucu görselliği ön planda tutarak çalışmalarında yakalamış bulunduğu istikrarı kaybetmeden üstün hizmet vermeyi şiar edinmiştir.

Yağmur Peyzaj, kuruluşundan itibaren müşterileri taleplerini dikkate alarak yapmış bulunduğu tüm çalışmalarında hassasiyetini tüm projeler ve uygulamalarına yansıtarak hizmet kalitesini sürekli yükseltmenin gururunu tüm müşterileri ile paylaşmayı gereklilik bilerek faaliyetlerini genişletmiş, daha iyi hizmet sunabilmek için kendisi ile yarışmak ilkesinden vazgeçmemiştir.

Yağmur Peyzaj, müşterilerine ilk elden ve komple bir hizmet sunabilmek için, proje ve uygulamalarının yanında, her türlü bitki ve mevsimlik çiçek üretimi faaliyetlerine de kalite eklemeyi başarmıştır.

Yağmur Peyzaj, faaliyetleri içerisinde;

  • Peyzaj Projeleri,
  • Danışmanlık Hizmetleri ve Uygulamaları,
  • İç ve Dış mekan Bitkileri ve Mevsimlik Çiçek Üretim ve Satışı,
  • Otomatik Sulama Sistemleri Projelendirme ve Uygulamaları,
  • Yapay Kayalar,
  • Süs Havuzları,
  • Bahçe Malzemeleri,
  • Kent Mobilyaları,
  • Fidanlık ve Sera Hizmetleri

bulunmaktadır.

Yağmur Peyzaj, sunmuş bulunduğu hizmetler de yakalamış bulunduğu hizmet çizgisini TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2000 Kalite Belgesi ile tescil ederek, sektöründe “İnsan en iyi hizmete layıktır” ilkesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.


Kalite ve Çevre Politikamız:

* Müşteri şartnamelerine, Kanun, Mevzuat Yönetmelikler ve Standartlara uyarak alt yapı üst yapı imalatlarını gerçekleştirmek:

* İmalatlarımızı idame ettirirken havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmeyi önlemek;

* Kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmak;

* İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve imalat sunduğumuz kamu kurum kuruluşlara ve halkımıza sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak...

temel politikamızdır.

* Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle Yap-Sat İnşaat, Çevre Düzenleme ve Seracılık faaliyetleri, Bilişim ve Elektronik hizmetlerinin sağlanması ve bu faaliyetlerin sağlanmasında adı sistem kalitesi ile anılan ve her zaman aranılan bir Şirket olmak...

hedefimizdir.

Saygılarımızla...